Podélné svařování fólií PSF 720 Podélné svařování fólií PSF 720

 

Podélné svařování fólií PSF 720

Katalogový list stroje ke stáhnutí zde

Technické údaje1

Rozměry zařízení (d x š x v)
(bez konstrukce a uchycení)
1300 x 720 x 1550 mm
Hmotnost zařízení 24 kg
Elektrické napětí 230 V, 50 Hz
Elektrický příkon 0,8 kVA

Užití

Zařízení slouží k podélnému dělení a svařování fólie z PE při kontinuální výrobě vyfukováním. Umožňuje tak z fóliové hadice vyrábět několik hadic menší šířky (podle počtu použitých svařovacích jednotek) současně. Může být použito také na převíjecích nebo konfekčních strojích. Je to samostatný strojní celek, který lze dodatečně instalovat i na starší stroje.

Funkce

Zařízení se skládá z rámu s naváděcími válci fólie a s vodicími tyčemi, na kterých jsou přesuvně uloženy v potřebném počtu a v požadovaných vzdálenostech svařovací segmenty. Fólie je tažena přes hřebeny segmentů, kde dojde ke svaření okrajů a oddělení jednotlivých hadic menší šířky. Svařovací segmenty jsou vyhřívány odporovými topnými články. Teplota každého segmentu je měřena termoelektrickým snímačem a udržována na požadované hodnotě externím regulátorem. Teplotu je třeba nastavit podle tloušťky zpracovávané fólie, typu materiálu a rychlosti linky.

Přínos

Univerzálnost svařovací jednotky rozšiřuje možnosti využití starších výrobních zařízení. Při výrobě omezeného množství podélně svařované fólie není potřeba pořizovat speciální svařovací stroj. Zařízení lze snadno nainstalovat na vhodné místo v lince a lze je doplnit externím rozvaděčem s regulátory, jističi a vhodnými spínacími prvky.

 

1 ) Změna technických parametrů je vyhrazena

SEKON plast s.r.o., tř. T. Bati 299, 763 02 Zlín, Česká republika, Hlavní stránka, sekon@sekon.cz

NAVRCHOLU.cz